Test ciążowy online

TEST CIĄŻOWY   REGULAMIN   KONTAKT  
 

Komentarze naszych czytelników (nadesłane na adres kontakt@testciazowy24.pl):

 
 


~czarnaperła:
czy znacie kogoś kto oferuje pośrednictwo w zakupie testów ciążowych z apteki i wysylki przez internet??? jeżeli tak proszę o kontakt: czarnaperla@interia.pl

~młoda_94:
Ciekawy pomysł. Myślę, że najlepiej połączyć obie metody – test z apteki i test na Waszej stronie i wtedy jest 100% pewności! :)

~sylvia:
Coraz więcej pojawia się w Internecie testów online, ale wasz wyrownia się tym, że wyniki są bezpłatne (nie trzeba wysyłać smsów, które jak się później okazuje kosztują majątek! ;O). Kiedyś wysłałam smsa na konkurencyjnej stronie, ale wyniki nie były tak profesjonalne i dokładne jak u was. Dzięki :)

~marek_mistrzu:
tylko nie śmiejcie się, wypełniłem ten test za moją dziewczynę.. uparcie odmawiała zrobienia testu, a ja mam powody, żeby podejrzewać , że jest w ciąży… bardzo się boję, jakiś czas temu byliśmy bardzo pijani i zaszliśmy trochę za daleko. teraz spóznia jej się miesiączka. niektóre objawy się sprawdzają, ale caly test na szczescie troche mnie uspokoil.

~Lola15:
DzIękUjeUuu! :** wasz teściQ uratowal moj związek z Kamilkiem:* stres był, ze masakra ! i jeszcze ten ‘termometr’ na koncu grrrrr ! bez kitu masakra jakie emocje !